Informatievond ouders groep 8
03-10-2021

Kom sfeer proeven bij CSG De Lage Waard op maandagmiddag 22 november en dinsdagmiddag 23 november tussen 13.15 en 15.15 uur!

Speciaal voor leerlingen van groep 8 organiseren we DLW experience. Ervaar een middag hoe het echt gaat op onze school. Volg lessen of een workshop zoals bijvoorbeeld ‘Pop up your English’ of ‘Kraak jij de kluis?’. Opgeven kan individueel of per klas. Kijk op www.delagewaard.nl/dlw-experience welke workshop jij wilt doen en meld je aan!

Informatieavond voor ouders| 24 en 25 november
Ook je ouders willen natuurlijk weten hoe het gaat op onze school. Tijdens deze informatieavond geven we jouw ouders uitleg over de verschillende opleidingen en leerwegen en lichten we de leerlingbegeleiding en de identiteit van de school verder toe. Ook zijn er leerlingen die een rondleiding geven en vertellen over hun ervaringen. Aanmelden is niet nodig.

Woensdag 24 november 2021 - brugklassen vmbo en mavo/havo, Burgemeester Keijzerweg 5, Papendrecht
Donderdag 25 november 2021 - brugklassen havo/vwo, Vijzellaan 4, Papendrecht
Beide avonden starten om 19.30 uur en eindigen om 21.30 uur. Van harte welkom!

Open Dag app
Wil je op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen rondom onze Open Dag 18/19 januari 2022? Download onze Open Dag App in de App Store (iOS) of Play Store (Android)! In de app vind je filmpjes, meer informatie over onze opleidingen en onze school én beschik je direct over belangrijke informatie die je nodig hebt voor je aankomende schoolkeuze.