Open Huis groep 8 App Open Huis Android iOs Open Dag App
14-01-2020

In plaats van een Open Huis en DLW experience, organiseren we dit jaar de DLW tour. Een hele persoonlijke kennismaking met onze school en coronaproof! Op dit moment kunnen we helaas nog niet starten met de DLW tour vanwege de verder aangescherpte coronamaatregelen. Natuurlijk vinden we het heel belangrijk dat jij hoe dan ook kennismaakt met onze school.  Zodra dit bekend is, hoor je uiteraard van ons!

Wil je toch alvast kennismaken? Download dan onze app. Je vindt er meer informatie over onze school en krijgt vanzelf een bericht als er nieuwe informatie beschikbaar is!

Uitleg app

Of:

1. Download de 'Open Dag' app in de App Store (iOS) of Play Store (Android) via onderstaande QR code.

2. Zoek op 'CSG De Lage Waard' en selecteer onze school.

 Opendag app (Android)  Opendag app (IOS)
 Open Dag App (Android)  Open Dag App (iOS)